Hlavní stránka arrow Mezinárodní veltrhy   SK CZ

Mezinárodní veltrhy
SALIMA 2008. EXPO medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA Brno 2008. Tisk
Na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu SALIMA sme prezentovali sortiment a služby našej firmy.
Radi sme všekým záujemcom reálne predstavili mrazený sortiment hamburgerov, hot dogov, špecialít gýros – kebab, rôznych minútkových jedál z bravčového, kuracieho, ale aj rybacieho mäsa.
Spolu z reprezentatmi výrobných firmiem našich dodávateľov sme našim odberateľom prezentovali viaceré nové položky z našej ponuky.

Záujem bol nielen o zapožičanie zariadení na prípravu jedál, ale aj o ďaľšiu marketingovú podporu a poradenstvo v oblasti vysoko obrátkových produktov typu fast-food.    
Premiéru mali viaceré produkty určené do vyžšej gastronómie hotelov HORECA.

Všetkým návštevníkom, ktorý nás poctili svojou návštevou srdečne ďakujeme.

Kolektív pracovníkov fi MAXIMO.
Celý článek...
 
SALIMA – Mezinárodní potravinářsky veletrh Tisk
Sample Image

SALIMA – Mezinárodní potravinářské veletrhy jsou nejvýznamnějším veletržním projektem zaměřeným na potraviny a potravinářské technologie v regionu střední Evropy.
1.    ročník veletrhu SALIMA se uskutečnil již v roce 1974.

Komplex čtyř veletrhů SALIMA -

  • 26. mezinárodní potravinářský veletrh,
  • MBK - 4. mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství,
  • INTECO - 23. mezinárodní veletrh technologií a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování a
  • VINEX - 13. mezinárodní vinařský veletrh a dvou speciálních projektů Trendy 2008 a Biopotraviny

Svým širokým záběrem pokrývá celou potravinářskou výrobu, zpracování, obchod i gastronomii.

Potravinářské veletrhy SALIMA se uskuteční od 4. do 7. března 2008.


Celý článek...
 
GASTRA NITRA 2007 Tisk
GASTRA NITRA 2007 GASTRA NITRA 2007

Naše poďakovanie na návštevu na nitrianskom veľtrhu patrí naším slovenským, českým a samozrejme aj novým odberateľom na oboch brehoch rieky Morava.
 

178 vystavovateľov sa prezentovalo na 13. ročníku medzinárodnej výstavy GASTRA – COBA 2007, ktorá sa konala na výstavisku Agrokomplexu v Nitre. Na medzinárodnej výstave gastrozariadení, potravín, kávy, obalovej techniky a pekárstva výrobcovia a predajcovia predstavili novinky vyvinuté za ostatné dva roky v oblasti gastronomických technológií zo Slovenska, Talianska, Nemecka, Rakúska, Švédska, Poľska a Česka.
      Stavovské organizácie a zväzy, ktoré sa podieľali na organizácii výstavy, pripravili pre odbornú i laickú verejnosť množstvo sprievodných podujatí. K najvýznamnejším patria vyhodnotenie súťaže Grand Prix Gastra o najlepší exponát v oblasti gastronomických technológií a potravín a Fórum – predvádzacie centrum pekárov, cestovinárov a cukrárov. Výstava sa konala v termíne od 27. do 30. marca.

Celý článek...
 
Medzinárodné veľtrhy 2005- 2006 Tisk
Gastro Alimenta Nitra 2005 (5.4. - 8.4.2005)
V dňoch 5-8. 4. 2005 sme vystavovali spolu s našimi dodávateľmi na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu GASTRO ALIMENTA NITRA 2005. Našim stálym zákazníkom ďakujeme za ich návštevu a radi sme spoznali našich nových obchodných partnerov.
Danubius Gastro 2006 (26.01. - 29.01.2006)
V dňoch 26.01. až 29.01. 2006 na petržalskej strane Dunaja vo Výstavnom a Kongresovom centre INCHEBA €XPO Bratislava sme vystavovali spolu s našimi dodávateľmi na 13-tom medzinárodnom veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO. Celkovo navštívilo veľtrh 50.386 návštevníkov. Medzi nimi bolo mnoho našich stálych obchodných partnerov. Samozrejme radi sme spoznali mnoho nových obchodných partnerov.(viac na www.incheba.sk) Všetkých záujemcov ktorý nás nestihli, alebo nemohli navštíviť srdečne pozývame na potravinársky veľtrh SALIMA Brno v dňoch 07.03. až 10.03. 2006. K 25. výročiu budeme prezentovať viacero noviniek.(viac va www.bvv.cz)
Salima Brno 2006 (07.03. - 10.03.2006)
Po dvojročnom pôsobení na Slovenskom trhu firma MAXIMO-SK a jej nová dcérska firma MAXIMO-CR so sídlom v Třinci začala pôsobiť na území Čiech a Moravy. Stalo sa tak práve na jubilejnom 25. tom medzinárodnom potravinárskom veľtrhu SALIMA v Brne. Pre 40 tisíc návštevníkov sme vystavovali celý sortiment, identický so sortimentom, ktorý predávame na Slovensku. Milo nás prekvapil obrovský záujem návštevníkov, ktorí majú záujem otvárať prevádzku práve s naším sortimentom a samozrejme veľmi veľa prevádzkovateľov už existujúcich prevádzok na Morave a Čechách. Radi sme spolu s našimi dodávateľmi, výrobcami reálne prezentovali celý náš certifikovaný sortiment. Súčasťou výstavy bola demonštratívna príprava jedál s polotovarov, samozrejme spojená s ochutnávkou. SALIMA Brno (www.bvv.cz) sa zaradila medzi najvýznamnejšie odborné veľtrhy starého kontimentu. Zo zahraničia prišlo 36% vystavovateľov a 13,5% návštevníkov. SALIMA medzinárodné veľtrhy boli prvé po rozšírení EU a dokumentovali nárast medzinárodného obchodu s potravinárskymi komoditami. Medzi zúčastnenými 1100 firmami sme mali možnosť vystaviť komplet sortiment a zariadenia na prípravu, ktoré zapožičiavame v prípade záujmu naším odberateľom. Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu.
Celý článek...
 


Top of Page
© 2021 MAXIMO-CR prodej a rozvoz mrazených polotovarů pro fast food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.