SK CZ

NOVINKY Tisk
Po dvojročnom pôsobení na Slovenskom trhu firma MAXIMO-SK a jej nová dcérska firma MAXIMO-CR so sídlom v Třinci začala pôsobiť na území Čiech a Moravy.

Stalo sa tak práve na jubilejnom 25. tom medzinárodnom potravinárskom veľtrhu SALIMA v Brne. Pre 40 tisíc návštevníkov sme vystavovali celý sortiment, identický so sortimentom, ktorý predávame na Slovensku.

Milo nás prekvapil obrovský záujem návštevníkov, ktorí majú záujem otvárať prevádzku práve s naším sortimentom a samozrejme veľmi veľa prevádzkovateľov už existujúcich prevádzok na Morave a Čechách.

Radi sme spolu s našimi dodávateľmi, výrobcami reálne prezentovali celý náš certifikovaný sortiment. Súčasťou výstavy bola demonštratívna príprava jedál s polotovarov, samozrejme spojená s ochutnávkou. SALIMA Brno (www.bvv.cz) sa zaradila medzi najvýznamnejšie odborné veľtrhy starého kontimentu. Zo zahraničia prišlo 36% vystavovateľov a 13,5% návštevníkov. SALIMA medzinárodné veľtrhy boli prvé po rozšírení EU a dokumentovali nárast medzinárodného obchodu s potravinárskymi komoditami. Medzi zúčastnenými 1100 firmami sme mali možnosť vystaviť komplet sortiment a zariadenia na prípravu, ktoré zapožičiavame v prípade záujmu naším odberateľom. Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu.

 

Top of Page
© 2021 MAXIMO-CR prodej a rozvoz mrazených polotovarů pro fast food
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.